Savadii Hakkında

Benzersiz savadii deneyimi ile dinginliğin, huzurun ve arınmanın tadını çıkarın.

savadii hakkında

Savadii Spa & Wellness, birbirinden farklı iş deneyimlerine sahip güçlerin bir araya gelerek ortak bir düşünce ile yaratılan bir firma olup, var olan hizmetlerden apayrı bir anlayış ile spa ve wellness hizmet sektöründe yer almak ve işletmesi üstlenilen merkezlerde kaliteyi ve hizmeti en üst seviyeye getirmek istemektedir.

Neden mi Savadii?

Tayland dilinde Merhaba anlamına gelen ve Tayland halkının geleneksel selamlamalarını yaparak söyledikleri Savadika dan (yazılışı Sawadee Ka) esinlenerek oluşturulan Savadii Spa & Wellness markası, "%100 misafir memnuniyeti hizmeti" odaklı çalışmalara imza atmak için kurulmuştur.

savadii spa & wellness

Savadii Yaratıcıları Kimdir?

Kendimizi tanıtmak istiyoruz çünkü; İşletmesini üstelenmek istediğimiz Otel yada Spa komplekslerinin bizi tanımasını istiyoruz. Deneyimlerimizi ve bilgilerimizi birleştirdiğimizde Spa işletmeciliği için önümüzde hiçbir engel olmadığını fark ederek adımızdan söz ettirecek çalışmalara sizlerle birlikte imzamızı atmak istemekteyiz.

 • Operasyon ve Satış Sorumlusu
  Berrin FIRAT

  Fransa nın önde gelen dev kozmetik firmaları içerisinde %100 doğal Aromaterapi ürünleri ile tanınan ve dünyanın en iyi spa merkezlerinde yer alan DECLEOR markasının distrübütörlüğünü üstlenen firmanın 2 yıl ortaklığı,
  Aynı firmada ortaklık öncesi 8 yıl süren yöneticiliği,
  Fransa m.ş. li Ericson Laboratoire, İspanya m.ş.li Tegoder Cosmetic, İsrail, İtalya ve Amerika m.ş.li cilt ve vücut ile ilgili cihaz markalarının distrübütörlüğünü üstlenen firmanın 5 yıl süreli Antalya Bölge Müdürlüğü,
  Natura Bisse, Atache gibi dermokozmetik firmalarında Bölge Müdürlüğü,
  İş deneyimine Mc Donald's ile başlayıp 5 yıl bu deneyimi yaşayarak etkili iletişimi, nazik davranışı, yapılan işte titizliği, düzen ve saygıyı öğrenerek eğitilmek, eğitmek ve hedefinde %100 müşteri memnuniyeti olan bir restaurant işletmesinde çalışmakla, 24 yıl süreli çalışma hayatında hangi sektörde olursa olsun bu öğretilerle bugüne kadar gelinmiş ve nihayetinde Radisson Blu Ataköy Spa müdürlüğü ve The Time Boutique Hotel Spa Müdürlüğü görevleri de üstlenilmiştir. Kariyerindeki hedef işletmecilik sektöründe ilerleyerek bilgi ve birikimlerini bu alanda ilerletmek olacaktır.
  Çalışma süresi içerisinde T.C.M.E.B. Güzellik Uzmanlığı Kalfalık ve Ustalık belgeleri ile birlikte çalışılan markaların eğitimi ile ilgili çalışmalar da yapılmıştır.
 • Operasyon ve Eğitim Sorumlusu
  Hakan CEYLAN

  17 yıl süreli iş deneyimine öncelikle Türkiye de Luxury Resort otellerin başında gelen Rixos Grubunun Bodrumda bulunan Spa merkezinde hizmet vermeye başlamış, sonrasında hem terapist mesleğini geliştirmek hemde yöneticilik eğitimi almak için Brezilya ya yerleşip eğitimine burada devam ederek terapist ve yöneticilik alanında kendini geliştirmiştir.
  Marka bilinirliği yüksek olan Anantara Spa nın Abu Dhabi de bulunan merkezinde hamam yöneticiliği ve spa terapistliği görevlerinde çalışarak kurumsal spa işletmeciliği alanında önemli bir deneyim kazanmıştır. Ardından Dubai de Zabeel Saray da hamam yöneticiliği ve spa terapistliği görevlerini de başarıyla üstlenmiştir.
  Nihayetinde tekrar Türkiye de Radisson Blu Ataköy Spa müdürlüğü sonrasında Spa Koordinatörlüğü ve The Time Boutique Hotel Spa Danışmanı görevleri de üstlenilmiştir.
  Yurt dışı iş tecrübesi süresince Elemis, Natura Bisse gibi kozmetik markalarının ürün satış ve kullanımı ile ilgili eğitimler alınmış olması müşteri diyaloğu ve satış konusundaki tecrübesinin artmasına fayda sağlamıştır.