Savadii Hizmetlerimiz

Benzersiz savadii deneyimi ile dinginliğin, huzurun ve arınmanın tadını çıkarın.

Her daim zarif ve dikkat çekici terapilerle savadii

"Masaj, uygulanan tekniklerin çeşitlerine göre tanımlanabilirken, dokunma masaj terapisinde sadece mekanik bir şekilde kullanılmamaktadır."

Masaj genellikle bir dereceye kadar basınç ve hareketle temasın uygulanmasını gerektirdiği için, masaj terapisti her kişi için en uygun baskı miktarını belirlemek amacıyla duyarlılıkla dokunmayı kullanmalıdır. Örneğin, çok fazla basınç kullanmak vücudun gerilmesine neden olabilir, çok az kullanırken yeterli etkiye sahip olmayabilir. Hassasiyetle kullanılan dokunma aynı zamanda masaj terapistinin, kas gerginliği ve diğer yumuşak doku problemlerinin yerlerini bulma gibi bireyin vücuduyla ilgili elleriyle faydalı bilgiler almasını sağlar.

Peeling Terapileri

Uzun süreli tatillerde, düzenli olarak denizde vakit geçirildiği durumda saçlarımızın ve cildimizin günden güne değişerek daha sağlıklı göründüğünü fark etmişizdir ya da biliyoruzdur. İşte bu etkiyi yaratan aslında deniz tuzudur. Çeşitli kozmetik firmaları da bundan yola çıkarak cildimizi güzelleştirirken şımartan içerikler hazırlamıştır. Deniz tuzu ile birlikte farklı bitki yağı kombinasyonları bulunan peelingler, muhteşem sonuçları ile vazgeçilmez terapilerle birlikte mükemmel uyum sağlamıştır.

Hafif ve Orta Baskılı Masajlar

Gevşemeyi, genel kas gerginliğini hafifletmeyi, stresi azaltmayı, bedenin rahatlamasını, kan dolaşımını aktif hale getirmeyi bütünlük ve denge içerisinde olduğumuz hissini elde etmek için tasarlanmış terapilerdir.

Derin Baskılı Masajlar

Manüplasyonların temposu düşük ancak hareketlerin şiddeti serttir. Özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği tedavi edici ve baskılı bir masajdır. Kaslardaki gerginliğin giderilmesini ve toksinin atılmasını sağlayarak mükemmel bir hafiflik hissi yaratır.

"Terapistlerimiz, her bir kişinin ihtiyaçlarını tespit eder ve daha sonra bu ihtiyaçları en iyi karşılayacak teknikleri kullanır."

20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemize istinaden hazırladığımız zengin manüplasyonları ile spa deneyiminizi kişiselleştiren, bedeninizi daha da değerli hissettirecek Savadii Spa'ya özgü eşsiz bir konsepttir. Bu konsept terapiden sonra zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden dengeleyerek en değerli imzamızı size sunmuş olacağız.